TUZCUOĞLU KALİTE ANLAYIŞIYLA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Evden eve nakliye işleri, ev eşyası nakliyesi süreçlerinin, mobilya, elektronik cihazlar ile başka aygıtların hasar görmemesi düşüncesi nedeniyle gereken düzenlemelerin organize edilmesi kapsamında, belli bir model mukabilinde yerine getirilmesidir. Ev eşyalarının toparlanması, ambalajlanarak korunması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak yeni pozisyonlarına yerleştirilmesi işlemlerini kapsar.

EVDEN EVE NAKLİYAT MANASI YÖNÜYLE NE DEMEKTİR? NASIL YAPILIR?

Evden Eve Nakliyat, evinizde bulunan mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın taşınacağınız eve nakledilmesinde, eşyaların ziyan görmesini önleyici önlemlerle beraber, deneyimli bir kadro tarafından demonte ve montaj işlerinin de yapıldığı uzman bir taşımacılık yöndemidir.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK İŞLEMLERİ

Evden Eve Taşımacılık sadece eşyaların taşınması şeklinde icra edilebileceği gibi, taşınacağınız evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi şeklinde de yapılabilmektedir.

Eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi amacıyla, bulundukları pozisyonda demonte işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak başka bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve kullanıma hazır duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşıma süreçlerinin içeriğini meydana getirmektedir.

Transfer sürecinin en önde gelen safhası ve unsuru haline gelen evden eve taşıma, görevinin hakikaten ustası bir ekip tarafından yapılmadığı taktirde ağır ve telafisi olasılık dahilinde olmayan çaresizliklere neden olabilmektedir.. Eşya ve yüklerinizi taşınması için teslim ettiğiniz şirketin, mesleğinde uzman ve deneyimli bir kadrosu, kapalı kasalı evden eve nakliyat kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güven veren bir kurum olması gerekmektedir.

Evden eve taşımacılık kapsamında öncelikle önem gösterilmesi icab eden husus paketlemedir. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın, kullanım çeşitlerine göre tespit edilen değişik ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak taşıma amacıyla uygun bir şekle getirilmeleri yüksek derecede lüzumludur.

Kaliteli ve yeterli bir takviye ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma anlamı itibariyle nedir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu kavramın yanlızca taşınma olarak bilinmesi de yetersiz bir malumat olarak kabul edilmektedir. Taşınma prosedüründe direkt olarak fiiliyata başlamadan önce, sistemli bir programlama süreci hazırlanmalıdır.

Kuruluşumuzun kendi dallarında ustalaşmış ve aynı şekilde tecrübeli personeli desteği ile, taşınmanın bütün sıkıntısından rahatça uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de garanti ederek taşınacağınız yere geçebilirsiniz.


EVDEN EVE NAKLİYAT EYLEMLERİ KAPSAMINDA YERİNE GETİRİLEN AŞAMALAR

- Ön inceleme: Taşımacılık planlamasının uygun bir biçimde uygulanması doğrultusunda taşınacak mekanda tetkik manası taşıyan ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan yerine getirdiği raporlama hizmetinden yararlanmalısınız.

- Sigortalama: Nakliyat sigortası, eşyalarınızı transfer işlemleri sırasında muhtemel ve arzu edilmeyen hallere ve hasarlara karşı güvence kapsamına dahil eder.

- Söküm ve Monte: Eşyalarınızın uygun biçimde sarımları, kamyon veya tıra dengeli konumlandırılabilmeleri ve zarar görmeden sevk edilmesi amacıyla söküm işlemleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi parçalarına ayrıştırılarak taşınan mobilyalarınız, yeni yerleşim yerinizde belirlediğiniz şekilde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj ve Ambalajlama: Evlerinizde mevcut bulunan tüm malzemeler ve diğer tüm eşyalar için farklı paketleme bileşenleri kullanılmak suretiyle paketleme yöntemleri uygulanmaktadır.

- Araca yükleme: Ana parçalarına ayrılan ve sarımları yapılan mobilya ve diğer yüklerinizin nakliyesi esnasında ziyan görme ihtimaline karşı alınacak en iyi tedbir, taşıma aracına düzenli yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yere transfer edilen ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanıma uygun duruma getirilir.

- Eşya depolama: Eşya depolama programı olan işletmemize ulaşmak suretiyle gerekli korunaklı depolarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve emniyetli eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızca Evden eve nakliyat faaliyet alanında özellikle eşyaların korunması konusuna çok dikkat edilir. Kurumsal bir kuruluş olmanın getirdiği mütehassıs perspektif sonucunda, yük ve eşyaların çalınması ya da tahrip olması gibi hallerin önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun her türlü ekonomik duruma elverişli ücret ayarlaması neticesinde, her şahıs kolayca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenilir şartlar kapsamında nakliyesi ve istenildiği biçimde yerleştirilmesi için, kuruluşumumuza devamlı olarak güven duyabilirsiniz.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  Byn Mukaddes ATİK

  İstanbul'da asansörlü taşımacılık hizmeti var olan şirketleri incelediğimde, Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin nakledilmesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Hakkı bey ile irtibat halinde olduk ve evimin nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Necati AKINCI

  İstanbul içinde Tuzcuoğlu Nakliye ile taşındım. Kerim bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir şekilde ev taşıma işlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Ozan BOZKURT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'dan Bursa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat kuruluşu. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı paketlediler. İtinalı ve muntazam çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.