TUZCUOĞLU NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ

tuzcuoğlu nakliyat

Lojistik kapsamında 1893'lerden bu günlere dek görev ifa ettiğimiz zaman içerisinde çok sayıda şahıs, şirket ile devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu alanda başlıca nakliye kurumları içinde yer almaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve güvenilir iş sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, evveliyatından bu zamana etkin referanslar sahibi olmuştur.

Tuzcuoğlu Nakliyat kurumsal özelllikleri, şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık alanında faydanıza sunduğu 5 tane ortanca boy ve 7 adet büyük boy nakliyat kamyonu, bölgesel asansörlü ev eşyası nakli faaliyetlerinde opere ettiği bir ayrı ev eşyası taşıma asansörü aracı, ev eşyası koruma hizmetleri doğrultusunda 1300 metrekare iç kısmı mevcut olan, güvenli antreposu ile ayrıca nakledilecek her malzeme ve eşya formuna uygun seçilmiş paketleme gereçleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca işletmemizin, hizmet sağladığı kişi ve kuruluşların eşya nakli istemlerine sorunsuz yanıt verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tamamı kendi alanlarında eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

"Beklediğiniz Tarzda" vecizesiyle, müşterilerine bir söz veren işletmemiz, onların isteklerinin hesaplı, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını gerçek hareket tarzı olarak belirlemiştir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • Byn Mukaddes ATİK

  İstanbul'da asansörlü taşımacılık hizmeti var olan şirketleri incelediğimde, Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin nakledilmesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Hakkı bey ile irtibat halinde olduk ve evimin nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Necati AKINCI

  İstanbul içinde Tuzcuoğlu Nakliye ile taşındım. Kerim bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir şekilde ev taşıma işlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Ozan BOZKURT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'dan Bursa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat kuruluşu. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı paketlediler. İtinalı ve muntazam çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.