İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

istanbul asansörlü nakliyat

Taşınmak her insan için çetin ve karmaşık bir gereklilik olsa da sektörel ve teknolojideki gelişimler yardımıyla son süreçlerde ciddi halde basitleşmiş ve güvenilir bir hale ulaşmıştır.

Asansörlü taşımacılık veya iş yeri nakliyesi, söz konusu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınma işlevini ciddi şekilde basit bir duruma getirmiştir. Sevk edilmesi külfetli ve büyük yük ve eşyaların, asansörlü nakliye aracılığıyla nakledilmesi, nispeten kısa sürede ve ayrıca daha emniyetli bir biçimde mümkündür. Asansörlü nakliyat kullanan nitelikli bir nakliyat firması yardımıyla farklı bir mevkiye yerleşmek eskisi kadar zor bulunmayacak ve adeta huzurlu olacaktır.

Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma alanında altyapısında mevcut bulunan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan şirketimiz, eşyalarınızın emniyetli bir şekilde nakledilebilmelerini temin eder.

Asansörlü Nakliyat işlemleri öncesi planlama yapılır. Nakliyesi yapılacak ev veya ofis eşyalarının tespiti sonucunda taşıma asansörünün gerekeceği malzeme ve materyallerin halinde, taşınma programına asansörlü nakliye hizmeti de ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanmak suretiyle birey kuvvetinin yeterli olamayacağı ağırlıkta ve hacimde bulunan malzemeler, kolayca taşınabilir. Asansörlü evden eve nakliyat işlemleri, nispeten az sürede neticelendirilir. İnsanların oldukça geniş bir sürede taşıyabileceği eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşıma hizmetleri sayesinde çok daha kısa bir süre zarfında yeni konumlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü Evden eve nakliyat Fiyatları, binanın çevre koşullarına, katın yüksekliğine ve kullanılacak olan asansör vasıtasına göre farklılık göstermektedir. Fiyatlandırmada temel nokta ise asansör aracının kullanılacağı süredir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  Byn Mukaddes ATİK

  İstanbul'da asansörlü taşımacılık hizmeti var olan şirketleri incelediğimde, Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin nakledilmesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Hakkı bey ile irtibat halinde olduk ve evimin nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Necati AKINCI

  İstanbul içinde Tuzcuoğlu Nakliye ile taşındım. Kerim bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir şekilde ev taşıma işlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Ozan BOZKURT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'dan Bursa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat kuruluşu. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı paketlediler. İtinalı ve muntazam çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.