İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI

istanbul ofis taşıma

Kuruluşumuz İstanbul Ofis Taşıma kurumları içinde güçlü organize yapısı ve aynı zamanda kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti görüşüne sahip önemli bir kuruluştur.

Büro taşıma başka nakliyat modellerine kıyasla daha fazla özen ve aynı zamanda tecrübe isteyen bir lojistik işidir.

İş yeri taşımacılığı hususunda firmamızın kalite anlayışı çerçevesinde ilk önce taşıma işlemlerinde vazifelendirdiğimiz personelimiz adresinize gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında taşıma planlaması çıkarılır.

Nakil günü taşımamn daha hızlı ve güvenli yapılabilmesi adına ofis bölüm bölüm işlem yapılarak taşınır. Dökümanların olduğu dolaplar ve mobilyaların demontesi nispeten süzenli olabilmesi nedeniyle kendinden şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Ofisinizde olan tüm malzemeler avrupadan getirdiğimiz baloncuklu naylonlara sarılır. Dosyalar ile masa aksesuarları ise kolilenerek üstlerine açıklayıcı bilgileri yazılır.

Kuruluşumuz işyeri taşımacılığı hizmetlerini teminat altına almaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında senelerdir önder konumunu muhafaza eden kurumumuz Tuzcuoğlu Nakliyat, güvenilirlik ve profesyonellik ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  Byn Mukaddes ATİK

  İstanbul'da asansörlü taşımacılık hizmeti var olan şirketleri incelediğimde, Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin nakledilmesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Hakkı bey ile irtibat halinde olduk ve evimin nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Necati AKINCI

  İstanbul içinde Tuzcuoğlu Nakliye ile taşındım. Kerim bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir şekilde ev taşıma işlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Ozan BOZKURT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'dan Bursa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat kuruluşu. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı paketlediler. İtinalı ve muntazam çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.