İSTANBUL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

istanbul şehirlerarası nakliyat

İllerarası taşıma, şehir içi taşımaya göre uzak mesafeli transfer biçimidir. Lojistik anlamında farkları bulunmaz. Şehirlerarası nakliyatta kilometre çok daha fazladır. Bu nedenle, sözü edilen amaç doğrultusunda kullanılacak olan nakliyat vasıtalarının uzak mesafelere dayanıklı ve güvenilir yapıda bulunması gereklidir. Firmamızın kullandığı iller arası nakliyat kamyonları, dirençli ve darbe koruma özellik ihtiva eder.

Günümüz nakliyat yöntemlerinin gelişmesiyle, kapalı kasalı taşıma araçlarının kullanışlılığı ve emniyeti artmıştır. Şehirler Arası Taşıma faaliyetlerinde, en iyi vasıtaları kullanan işletmemiz, süratli ve güvenilir nakliyat etkinlikleri uygulamaktadır. Ülkemizin her tarafına iller arası nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde yanıt verebilmek adına, gerekli olan ihtiyaç duyulabilecek koşulları icra etmektedir. Şehirler arası evden eve taşıma faaliyetlerinde, eğitimli personel görev yapar. Ayrıca kurumumuzun uyguladığı profesyonel bir mekanizma neticesinde son derece emniyetli nakliye işlemleri gerçekleşmektedir.

İLLER ARASI TAŞIMA AŞAMALARI

Ekpertiz aşamasıyla taşıma faaliyetleri start alır ve gereken kapalı kasa araç, eksper tarafından saptanır. Anlaşmadan sonra ev eşyaları teminat altına alınır. Hassas eşyalarınızın özel bir tarzda ambalajlanması ile diğer taşınacak materyalin korunaklanması işlemlerinden hemen sonra, asansör ile çelik kasalı taşıma aracına, tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk aşamada büyük ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar yüklenir ve daha sonra kırılabilir eşya ve malzemeler indirilir.

Çelik kasa araçlarımızın eşya transfer hizmeti nedeniyle özgün bir biçimde üretilmesiyle, iller arası taşımacılıkta taşınan eşyaların güvenliği tam bir biçimde temin edilmektedir.

İşletmemiz adına Müşteri memnuniyeti potansiyelimizin asıl sebebidir.

Şehirlerarası taşıma faaliyet alanında, eşyaların paketlenmesi ve korunaklama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzun mesafelerin sorunlarıyla taşınılacak ilin fiziksel özelllikleri düşünülür ve en uygun ambalajlama işlemleri sonuçlandırılır. Paketleme faaliyeti sonrası istifleme faaliyeti yerine getirilir. Titizlikle tamamlanan ambalajlama ve yükleme ile eşyalarınız hasara karşı korunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat konusunda gereken bütün resmi evraklarımız bulunmaktadır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip olan soförlerdir. Kurumumuzun ve personelimizin temin etmiş bulunduğu yeterlilik belgeleri sayesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda titiz davranmaktadır.

Şehirler arası taşıma fiyatları, taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasa taşıtın özellikleri, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi şartlara göre değişiklik gösterebilir. Firmamız, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde son derece müsait bir kapsamda ücret belirlemektedir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  Byn Mukaddes ATİK

  İstanbul'da asansörlü taşımacılık hizmeti var olan şirketleri incelediğimde, Tuzcuoğlu Nakliye şirketinin alternatiflerine nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin nakledilmesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Hakkı bey ile irtibat halinde olduk ve evimin nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm İstanbul'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Necati AKINCI

  İstanbul içinde Tuzcuoğlu Nakliye ile taşındım. Kerim bey ve ekibi gerçekten bir taşımacılık firmasından beklendiği gibi hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde transfer işlevini yaptılar ve problemsiz bir şekilde ev taşıma işlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Ozan BOZKURT

  Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'dan Bursa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat kuruluşu. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı paketlediler. İtinalı ve muntazam çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.